Cześć! Nazywam się Przemysław Bednarski i jestem blogerem piszącym na różne tematy, choć najczęściej krążę wokół filmów, gier wideo, memów internetowych oraz historii i spraw społecznych. Możecie mnie kojarzyć z kilku portali internetowych, a także mojego kanału jutubowego, gdzie zamieszczam własny podcast i recenzje różnych dzieł.

Z wykształcenia jestem politologiem oraz dziennikarzem. Za drobną opłatą oferuję korepetycje z WOS-u dla uczniów z Częstochowy oraz sprawdzenie oraz zredagowanie prac dyplomowych i innych tekstów, jak artykuły czy zbiory opowiadań.

Na co dzień jestem graczem komputerowym, ale wolny czas chętnie spędzę również przy dobrej książce czy filmie. Ponadto interesuję się astronomią, komiksem i kulturą, nie tylko tą współczesną.

  • Jesteś ciekaw mojego dorobku dziennikarskiego? Wejdź w portfolio!

  • Jeśli jesteś osobą prywatną i spodobała Ci się moja działalność, możesz mnie wesprzeć na kilka sposobów, w tym finansowy w ramach Patronite!

  • Jesteś firmą i chcesz nawiązać współpracę? Napisz poprzez formularz kontaktowy albo za pośrednictwem moich social media, np. Facebooka.

  • Potrzebujesz korektora? Dobrze trafiłeś! Sprawdzę Twój tekst pod kątem błędów językowych, jak i czytelności.

  • Jesteś z Częstochowy i przygotowujesz się do matury z WOS-u, ale paru rzeczy jeszcze nie ogarniasz? Dzięki moim korepetycjom uzupełnisz luki w wiedzy!

Wszystkie potrzebne strony, odnośniki itd. znajdziesz w kolumnie po prawej.

PATRONEM TEGO BLOGA JEST SEBASTIAN "BALBIN" CZUBERNAT