Nowe usługi u starego sługi

Nowy rok, nowy ja… Kto z nas nie ma wyznaczonych celów, postanowień na najbliższe 12 miesięcy?


Sam posiadam pewną listę noworocznych postanowień; jednak nie mam zamiaru się nimi (teraz) dzielić. Tak samo nie mam zamiaru pisać o tym, czy udało mi się spełnić cele na rok 2018. Grunt jednak, że człowiek przejawia gotowość na zmiany – nawet z tak trywialnego powodu, jak zmiana cyfr(y) w zapisie roku. Już sama chęć doskonalenia siebie jest dobra i ceniona. I nieważne, czy masz zamiar rzucić palenie, czy jesteś gotów poświęcić czas na siłownię by zostać dzikiem, czy chcesz… dobrze wypaść na maturze.

Można się śmiać, że to "słabe" postanowienie, ale dla kogoś, komu zależy na studiach na uznanej uczelni, jest to istotne. Więc jeżeli w tym roku przystępujesz do matury z wiedzy o społeczeństwie, ale nie czujesz się jeszcze na siłach, by napisać ją na sto procent, to… dobrze się składa! A dobrze, bo od 1 stycznia oferuję także usługi korepetytorskie, z WOS-u właśnie. Sam pisałem maturę z tego przedmiotu, a ponadto uzyskałem tytuł magistra politologii.

Oczywiście oferta jest skierowana nie tylko do maturzystów, ale w ogóle uczniów szkół średnich i gimnazjalnych (podstawowych), jak i początkujących studentów. Na chwilę obecną usługę tę świadczę wyłącznie na terenie Częstochowy – ale w niedalekiej przyszłości zasięg może się poszerzyć o inne miejscowości w północnej części województwa śląskiego. Jednak na chwilę obecną i tak zakładam możliwość korepetycji u ucznia – dojazdy są wliczone już w cenę. ;)

Zainteresowany? Zajrzyj TUTAJ, aby poznać szczegóły oferty. Tam też znajdziesz odnośnik do kontaktu, jak już się zdecydujesz. :D

(Głosy: 0)

Zobacz także:

Posted by

Udostępnij: